Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Kas yra hidrolatas ir kodėl kartą pabandžius nebenorėsite be jo apsieiti

hidrolatas

Jei jau skaitote šį straipsnį, matyt vis girdėdavote šį žodį, bet jo prasmė taip ir likdavo paslaptimi. Atėjote ten, kur ir reikia – „Levandų ūkyje” pačios savo rankomis gaminame levandų bei damaskinių rožių hidrolatus, tad praplėsti jūsų žinias apie hidrolatus tikrai galime.

Nemirtingasis alchemikų vanduo

Hidrolatas – tai augalų distiliavimo proceso metu gaunamas produktas, kupinas bioaktyviųjų to augalo medžiagų. Turbūt savaime kyla klausimas, kodėl augalai apskritai distiliuojami? Atsakant trumpai, augalų distiliavimas vykdomas norint išgauti to augalo eterinį aliejų. Distiliavimas datuojamas jau labai seniai, tūkstančius metų atgal, o pirmieji to įrodymai randami Egipte, Himalajuose, Graikijoje. Tai buvo dar vienas iš būdų to meto gydytojams nagrinėti gydomąsias ir antiseptines augalų savybes, o aktualumo neprarado iki pat šių dienų.

Kaip išgaunamas hidrolatas?

Hidrolato gamyba yra išties įdomus procesas. Net ir žodis „gamyba” čia nėra tinkamiausias – greičiau tai natūralus procesas, mat jo metu nėra matuojami, sveriami ar maišomi atskiri ingredientai, kad būtų išgautas galutinis jungtinis produktas.

Pasirinkti augalai, pavyzdžiui, levandos, yra kaitinami variniame distiliavimo aparate. Susidarę garai iš augalo pasiima visas gerąsias savybes, eterinį aliejų, o po to atvėsę vėl grįžta į skystąją savo formą. Distiliavimo proceso metu susidarantis „vanduo” ir yra hidrolatas.

Terapinių ir kosmetinių savybių kupinas vanduo

Pakrautas daugybe aktyvių augalinių medžiagų, šis vanduo pasižymi tiek terapinėmis, tiek kosmetinėmis savybėmis ir gali būti naudojamas tiesiai ant odos. Jo skiesti jau nereikia – jis yra odai draugiškos koncentracijos ir švelnaus, žemiško kvapo.

Kuo naudingas ir kaip naudojamas hidrolatas?

Žvelgiant bendrai, bet kuris hidrolatas gali būti naudojamas kaip kosmetinė priemonė plaukams ir odai, arba kaip vienas iš kosmetikos gamybos komponentų. Priklausomai nuo augalo, kurio pagrindu yra išgaunamas hidrolatas, skirsis kiekvieno hidrolato teikiamos naudos. „Levandų ūkyje” savo rankomis gaminame čia pat auginamų levandų bei damaskinių rožių hidrolatus. Papasakosime jums, kuo būtent šie hidrolatai gali padėti jūsų grožiui bei savijautai.

„Levandų ūkyje” auginamų augalų hidrolatai

Levandų hidrolatas

 • pasižymi odą raminančiomis, antiseptinėmis savybėmis – purkškite juo nusideginus saulėje, įkandus vabzdžiams, esant bendram odos sudirgimui;
 • yra švelnus ir itin gerai toleruojamas – tinka net jautrios odos priežiūrai, taip pat mažiems vaikams ir net augintiniams;
 • suteikia odai spindesio, skaistumo, elastingumo;
 • drėkina, minkština plaukus;
 • atgaivina karštą dieną arba būnant kondicionuojamoje patalpoje;
 • dėl savo aromaterapinių savybių, gerina savijautą ir padeda nusiraminti – papurkškite juo savo patalynę prieš miegą ir mėgausitės ramybe.
 • puikiai dera su kitais komponentais, todėl yra plačiai naudojamas naminių odos ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje.

Damaskinių rožių hidrolatas

 • garsėja odos jaunatviškumą ir gyvybingumą palaikančiomis savybėmis, todėl yra mėgstamas moterų, turinčių brandžią odą;
 • veikia kaip antioksidantas, skatina odos atsinaujinimą ir giliai drėkina;
 • atkuria odos spindesį, mažina nuovargio požymius;
 • tonizuoja ir atgaivina;
 • ramina sudirgusią odą, mažina raudonį;
 • yra naudojamas grožio priemonių gamyboje.

Jei dar neteko naudoti hidrolato, ši patirtis jus nustebins ir paliks neišdildomą įspūdį – purkštelėjus jo, aplanko gaiva, ramybė ir šviesios mintys tiesiai iš gamtos. Ne veltui būtent levandų hidrolatas yra vienas iš „Levandų ūkio” bestselerių.

Išbandykite šią 100% natūralią grožio priemonę – levandų ir damaskinių rožių hidrolatus galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Atsakymų: 4

 1. Sveiki.Ar pas jus galima isigyti Damasko roziu eterinio aliejaus,ar tik hidrolato

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X