Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Perkant 3 ir daugiau vnt. to paties produkto - 1 gausite dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Istorija

Levandų ūkis

„Levandų ūkis” - ramybės ir svajų užutėkis

„Levandų ūkis” - tai ramybės ir svajų užutėkis kiekvienam, ieškančiam gilesnio ryšio su gamta ir savimi. Atvykite pasigėrėti violetinių levandų žiedų jūra - mus rasite netoli Biržų rajono, šalia Vabalninko miestelio esančiame Mockūnų kaime.

Lietuvišką kaimą puoselėjanti šeima

Pažinti žoleles ir žolynus, kreiptis į gamtą raminančio prieglobsčio ar pasisemti joje sveikatos visados buvo tas kelias, kurį rinkosi mūsų šeima. Visos trys „Levandų ūkyje“ dirbančios kartos augome gamtos apsuptyje ir ypatingai vertiname ryšį su ja. Pati pirmoji levanda mūsų namų darželyje sužydėjo dar daug metų prieš gimstant „Levandų ūkio“ idėjai. Žydintys darželiai šalia namų yra ir buvo lietuviško kaimo puošmena, kurią taip puoselėjo mūsų močiutės. Ir šiuolaikinį Lietuvos kaimo kraštovaizdį matome būtent taip - tvarkingą, harmoningą, kviečiantį gėrėtis.

Nuo pirmo sodinuko iki 40 arų lauko

Kas sezoną pirmojo levandos sodinuko pašonėje įsitaisydavo po dar vieną - tai pačių surastą, tai bendraminčių žolininkių dovanotą. Tiesiog negalėjome atsispirti purpurinei magijai! Levandoms žydint ir vis labiau užkariaujant mūsų širdis, tuo pat metu vis tvarkėme sodybą, atgaivinome senuosius pastatus. Taip per gerą dvidešimtmetį savomis rankomis sukūrėme harmoningą erdvę, kurios kiekvienas kampelis kviečia sustoti, atsipūsti ir įkvėpti ramybės bei svaiginančio levandų aromato. Pradėję nuo mažo 8 arų levandų lauko, šiandien levandų sodinukų kupolais esame apsodinę daugiau nei 40 arų. Purpuriniu šydu kasmet pasidengia vis didesnis ūkio plotas, o mes didžiuojamės, kad viską vis dar darome rankomis - pačios auginame, skiname, iškuliame. Ūkyje vyrauja darna ir nėra mašininio darbo. Atvirkščiai - kiekvieną stiebelį išmyluojame atsakingomis ir rūpestingomis moteriškomis rankomis.

Levandų muilas

Magiški levandų produktai

Vasaromis čia dūzgia bitės, kvepia medumi, žiedais ir ramybe. Kartu su bitutėmis dūzgiame ir mes - Giedrė, Ieva, Greta, Otilija bei mūsų artima siela Svetlana. „Nešame” ne tik levandų medų, bet ir hidrolatą, žvakes, odos priežiūros priemones, arbatas bei interjero puošybos detales. Viskas gimsta mūsų laboratorijoje ir atsiduria ūkyje esančios jaukios Provanso krautuvėlės lentynose. Čia jus plačia šypsena pasitiks ūkio merginos, pasiūlys pasimėgauti ūkyje auginamų žolelių arbatos puodeliu ir su malonumu papasakos apie kiekvieną produktą bei jo teikiamą naudą. Jų - begalės!

Edukaciniai užsiėmimai „Levanda. Nuo sėklos iki produkto”

Apie Levandas ir jų naudą - iš pirmų lupų

O norinčius sužinoti kaip gimsta produktai, kuo naudingos jums ar jūsų namams gali būti levandos ir kokį kelią iki sužydint ūkyje nukeliauja levandos, kviečiame į kūrybines dirbtuves „Levanda - nuo sėklos iki produkto”. Labai džiaugiamės, kad šiandien „Levandų ūkis” atstovauja šiuolaikiško bei estetiško lietuviško kaimo sampratą. Čia gyventi gera, o apsilankyti - visada smagu ir širdžiai miela

X