Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Perkant 3 ir daugiau vnt. to paties produkto - 1 gausite dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Edukacijos

Edukaciniai užsiėmimai

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI IR KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kviečiame susipažinti su „Levandų ūkio” edukacinėmis bei kūrybinėmis programomis, išsirinkti Jums patinkantį užsiėmimą ir rezervuotis laiką.

Edukacija - degustacija

„Levanda. Nuo sėklos iki produkto”

Levanda tikrai įdomus ir ypač plačiai naudojamas augalas, kurio savybės – tiesiog unikalios. Jų galiomis susižavi daugybė žmonių, apsilankiusių „Levandų ūkyje”.

Norėdamos plačiau papasakoti, kaip auga ir kuo naudingos gali būti levandos, sukūrėmė įtraukiančią edukacinę-degustacinę programą „Levanda. Nuo sėklos iki produkto”.

  • Užsiėmimai organizuojami birželio-rugsėjo mėnesiais
  • Užsiėmimų trukmė – 2 val., priklausomai nuo grupės dydžio
  • Grupės dydis – nuo 20 iki 30 žmonių

Rezervacija – nuorodoje apačioje.  Kelionių agentūras dėl rezervacijos kviečiame susisiekti telefonu +37068738636.

Kaina asmeniui: 10 Eur

Apsilankykite jau šią vasarą!​

KĄ NUVEIKSITE UŽSIĖMIMŲ METU?

Užsiėmimo metu:

  • Supažindinsime su ūkio istorija, levandų auginimo ypatumais. 
  • Apžiūrėsime vaistinių, dekoratyvinių ir prieskoninių augalų kolekcijas. 
  • Degustacijos metu ragausime ir uostysime. Uostysime skirtingu būdu išgautus levandų kvapus. Aptarsime panaudojimo būdus buityje ir kosmetikoje.
  • Ragausime levandų arbatą, naminį limonadą, naminius levandų ledus. Aptarsime panaudojimo būdus maiste.

Kūrybinės dirbtuvėlės

1. „NATŪRALAUS MUILO - ŠVEITIKLIO GAMYBA”

Užsiėmimo metu susipažinsite su muilo rūšimis, gaminimo būdais ir galėsite savomis rankomis susikurti išskirtinį kūno muilą - šveitiklį.Koks jis bus, priklausys nuo jūsų kūrybinio polėkio - galėsite muilą praturtinti kvapais, hidrolatu, natūraliais šveičiamaisiais priedais - džiovintais augalais, druska, cukrumi ir kt. Dirbtuvėles veda magiškųjų „Levandų ūkio“ produktų kūrėja Svetlana Kaupienė. Dalyvių skaičius vienoje grupėje - nuo 5 iki 10 žmonių. Užsiėmimo trukmė - 1 val. 30 min. Kaina vienam žmogui – 15 Eur.

2. „NATŪRALI PARFUMERIJA”

Susipažinkite su eteriniais aliejais ir susikurkite UNIKALŲ KVAPĄ SAU!
Šių kūrybinių dirbtuvėlių metu susipažinsite su eteriniais aliejais, natūralios parfumerijos principais ir galimybėmis. Sužinosite apie kvapų natas ir jų derinimą. Apžvelgsite net 20 natūralioje parfumerijoje naudojamų eterinių aliejų ir pasigaminsite autorinius savo kvepalus. Užsiėmimus veda ir savo kvepalus susikurti padeda sertifikuota parfumerė, „Levandų ūkio“ šeimininkė Giedrė Rybalko. Dalyvių skaičius vienoje grupėje - nuo 5 iki 10 žmonių. Užsiėmimo trukmė iki 2 val. 30 min. Kaina vienam žmogui – 20 Eur.

3. „MEDŽIO DEKORAVIMAS SHABBY CHIC STILIUMI”

Šiose kūrybinėse dirbtuvėlėse savo namams susikursite naudingą ir jaukią dekoro detalę iš medžio. Dėžutę-padėkliuką dekoruosite bei sendinsite romantišku Shabby Chic bei vintažo stiliumi. Prakalbinti medį bei dekoravimo deives kūrybinių dirbtuvių metu padės šeimos prekės ženklo „Wood Deco Shop G&L“ įkūrėja Giedrė Kubiliūtė. Jeigu norite, dekoravimui galite atsinešti savo turimą medinį daiktą ir prikelti jį naujam gyvenimui. Taip pat siūlome galimybę (už papildomą kainą) išgraviruoti ant jūsų sukurtos dėžutės inicialus, norimą užrašą ir pan. – apie tokį pageidavimą informuokite iš anksto, prieš kelias dienas iki atvykstant į dirbtuvėles. Kaina vienam žmogui - 20 Eur.

X