Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Edukacijos

Edukaciniai užsiėmimai

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI IR KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kviečiame susipažinti su „Levandų ūkio” edukacinėmis bei kūrybinėmis programomis, išsirinkti Jums patinkantį užsiėmimą ir rezervuotis laiką.

Edukacinis užsiėmimas

„Levanda. Nuo sėklos iki produkto”

Levanda tikrai įdomus ir ypač plačiai naudojamas augalas, kurio savybės – tiesiog unikalios. Jų galiomis susižavi daugybė žmonių, apsilankiusių „Levandų ūkyje”.

Norėdamos plačiau papasakoti, kaip auga ir kuo naudingos gali būti levandos, sukūrėmė įtraukiančią edukacinę programą „Levanda. Nuo sėklos iki produkto”.

  • Užsiėmimai organizuojami birželio-rugsėjo mėnesiais
  • Užsiėmimų trukmė – 1,5 val., priklausomai nuo grupės dydžio
  • Grupės dydis – nuo 20 iki 50 žmonių

Laiką taip pat galite rezervuoti telefonu +37068738636 arba elektroniniu paštu info@levanduukis.lt

Kaina asmeniui: 10 Eur

Apsilankykite jau šią vasarą!​

KĄ NUVEIKSITE UŽSIĖMIMŲ METU?

Edukacijos metu
  • apžiūrėsite levandų laukus, pamatysite skirtingų metų sodinukus, prisiliesite ir panagrinėsite levandas iš arti
  • būsite supažindinti su kitais ūkio kolekcijos augalais
  • sužinosite, kaip auga levandos ir ką daryti, jei jas auginti norite patys
  • sudalyvausite levandų arbatos degustacijoje
  • išgirsite, kuo naudingos buičiai, sveikatai ir grožiui gali būti levandos susipažinsite su produktais, gaminamais „Levandų ūkyje”

Kūrybinės dirbtuvėlės

1. „NATŪRALAUS MUILO - ŠVEITIKLIO GAMYBA”

Užsiėmimo metu susipažinsite su muilo rūšimis, gaminimo būdais ir galėsite savomis rankomis susikurti išskirtinį kūno muilą - šveitiklį.Koks jis bus, priklausys nuo jūsų kūrybinio polėkio - galėsite muilą praturtinti kvapais, hidrolatu, natūraliais šveičiamaisiais priedais - džiovintais augalais, druska, cukrumi ir kt. Dirbtuvėles veda magiškųjų „Levandų ūkio“ produktų kūrėja Svetlana Kaupienė. Dalyvių skaičius vienoje grupėje - nuo 5 iki 10 žmonių. Užsiėmimo trukmė - 1 val. 30 min. Kaina vienam žmogui – 15 Eur.

2. „NATŪRALI PARFUMERIJA”

Susipažinkite su eteriniais aliejais ir susikurkite UNIKALŲ KVAPĄ SAU!
Šių kūrybinių dirbtuvėlių metu susipažinsite su eteriniais aliejais, natūralios parfumerijos principais ir galimybėmis. Sužinosite apie kvapų natas ir jų derinimą. Apžvelgsite net 20 natūralioje parfumerijoje naudojamų eterinių aliejų ir pasigaminsite autorinius savo kvepalus. Užsiėmimus veda ir savo kvepalus susikurti padeda sertifikuota parfumerė, „Levandų ūkio“ šeimininkė Giedrė Rybalko. Dalyvių skaičius vienoje grupėje - nuo 5 iki 10 žmonių. Užsiėmimo trukmė iki 2 val. 30 min. Kaina vienam žmogui – 20 Eur.

3. „MEDŽIO DEKORAVIMAS SHABBY CHIC STILIUMI”

Šiose kūrybinėse dirbtuvėlėse savo namams susikursite naudingą ir jaukią dekoro detalę iš medžio. Dėžutę-padėkliuką dekoruosite bei sendinsite romantišku Shabby Chic bei vintažo stiliumi. Prakalbinti medį bei dekoravimo deives kūrybinių dirbtuvių metu padės šeimos prekės ženklo „Wood Deco Shop G&L“ įkūrėja Giedrė Kubiliūtė. Jeigu norite, dekoravimui galite atsinešti savo turimą medinį daiktą ir prikelti jį naujam gyvenimui. Taip pat siūlome galimybę (už papildomą kainą) išgraviruoti ant jūsų sukurtos dėžutės inicialus, norimą užrašą ir pan. – apie tokį pageidavimą informuokite iš anksto, prieš kelias dienas iki atvykstant į dirbtuvėles. Kaina vienam žmogui - 20 Eur.

X