Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Perkant 3 ir daugiau vnt. to paties produkto - 1 gausite dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Levandų ūkis

Levandų ūkis

Atraskite ramybę lietuviškuose levandų laukuose ir čia pat gaminamuose natūraliuose produktuose grožiui, sveikatai bei namų jaukumui. „Levandų ūkis” - tai ramybės ir svajų užutėkis kiekvienam, ieškančiam gilesnio ryšio su savimi ir gamta. Čia galima būti valandų valandas - pravalyti mintis, iš naujo pasikrauti geros energijos ir pamiršti visus rūpesčius. Kiekviename ūkio kampelyje rasite kažką mielo širdžiai.

Levandų ūkis laukai

Levandų laukai

Pasivaikščiokite levandų laukuose, prisilieskite prie augalų, įkvėpkite jų aromato. Levandų laukai sužadina beveik visas jusles - regą, uoslę, lytėjimą, klausą. Čia auga ne tik levandos, bet ir kiti ūkio kolekcijos augalai, jų žieduose nepailsdamos dūzgia bitės, o spalvinga kvapų puokštė kutena nosį.

Photo-55

Damasko rožės

Mūsų ūkyje taip pat galėsite suspažinti su ganėtinai plačia augalų kolekcija. Vienas iš mūsų pasididžiavimų - seniausia rožių rūšimi vadinamos damaskinės rožės. Itin kvapnios ir gausios žiedais, šios klasikinės gėlės ne tik glosto nosį savo kvapu, bet ir būna panaudojamos kuriant natūralius produktus. Ankstyvais vasaros rytais, pačiame žydėjimo gražume, skiname rožių žiedlapius ir ruošiame iš jų kvapnųjį vandenį - hidrolatą.

Photo-23

Terasa su kavinuke

Pasigerėję ir iš arčiau apžiūrėję levandas, atsipūskite jaukioje ūkio terasoje. Maloniai šviečianti saulė, romantiškos staltiesėlės ir tikrų puodelių skambesys - visai kaip prancūziškoje kavinukėje! Neskubėdami išgerkite puodelį arbatos ar kavos, pasimėgaukite skanėstais - pyragaičiais, keksiukais, macaroons sausainiais. Kavinukėje taip pat galėsite paragauti ūkyje auginamų levandų ir darželinės žiomenės arbatų.

Provanco krautuvėlė

Provanso krautuvėlė

Apžiūrėkite ūkyje gaminamus levandų produktus namams, grožiui ir sveikatai. Čia rasite levandų ir rožių hidrolatus, muilus, vonios burbulus, levandų medų, kūno šveitiklius, kvapniuosius maišelius ir dar daug kitų kvapnių produktų. Užsukite pasikonsultuoti, sužinoti apie naudojimo būdus arba tiesiog paplepėti!

Edukacijų salė

Šiemet lankytojams paruošėme ir visiškai naują erdvę - kur kas talpesnę, visiškai naujai įrengtą salę edukaciniams užsiėmimams. Apžiūrėję levandų laukus, edukacinių užsiėmimų "Levanda. Nuo sėklos iki produkto" dalyviai pakviečiami būtent čia. Patogiai ir draugiškai įsitaisę savo vietose, dalyviai kviečiami susipažinti su levandų produkcijos gamyba ir levandų teikiamomis naudomis. Naujoji salė talpina iki 50 žmonių.

X