Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 80€

Užsakymai priimami +37068738636

Levandų ūkis

Komanda

Otilija

Šiuolaikinė žolininkė

Otiliją galima pavadinti tikra moderniaja žiniuone. Gyvenime ji buvo ir ekonomistė, ir bankininkė, ir agronomė, o dėl itin aktyvaus būdo ir komunikabilumo ją nuolat supo pulkas draugų bei bendraminčių. Tačiau šalia to visada kaupė toli gražu ne kiekvienam žinomas paslaptis apie Lietuvoje augančių augalų vaistines savybes. Nors žolininkės titulo kuklinasi, būtent dėl žolelių gydomųjų galių išmanymo į ją kreipiasi žmonės. Būna, kad į „Levandų ūkį” užsukęs svečias ne levandomis pasigrožėti lekia, bet aiškiai ir užtikrintai ištaria – „Ieškau Otilijos, noriu pasikonsultuoti dėl tam tikro augalo savybių”. Pakalbinkite Otiliją ir jūs!

Giedrė

Ūkio vadovė

Ūkio idėjos autorė, ūkio siela ir mama – besišypsanti, visada rūpestinga ir entuziastinga Giedrė. Tai jos akyse nušvito reginys, kuriuo šiandien gėrisi gausybė svečių iš Lietuvos ir ne tik – purpurinis levandų sodinukų laukas Lietuvos šiaurėje! Šiandien jos rankos prisiliečia prie kiekvienos ūkyje vykstančios veiklos – edukacinės programos, klientų konsultavimo, administravimo, idėjų generavimo, produktų tobulinimo. „Man labai gera matyti, kad ūkyje apsilankę žmonės namo parsiveža ne tik raminantį levandų kvapą, bet ir dar ilgai lydinčią svajingą nuotaiką“.

Ieva

Plėtros idėjų generatorė

Pagal išsilavinimą Ieva - profesionali agronomė. Augusi kaime, ji ypatingai myli gamtą ir visas su ja susijusias veiklas. Ieva kaip tik buvo pradėjusi dairytis vietos, kurioje galėtų pritaikyti savo profesines žinias, kai „Levandų ūkį” pradėjo lankyti vis daugiau žmonių. „Atsakymas, kur ir ką dirbti, atėjo savaime” - sako ji. Dabar Ieva ūkyje ir prižiūri visus augalus, jų sveikatą, rūpinasi klestėjimu bei ūkio augimu - ji atsakinga ir už procesų valdymą, vystymą, tobulinimą, o taip pat ir komunikaciją. Paskambinus į „Levandų ūkį”, kitame ragelio gale greičiausiai išgirsite būtent jos balsą, o apsilankę ūkyje ją tikrai sutiksite krautuvėlėje ar kitoje ūkio erdvėje.

Greta

Grožio paslapčių žinovė

„Levandų ūkio” veiklose Greta buvo nuo pat pradžių - ji dar gerai atsimena įspūdžius iš pirmųjų lauko sodinimų, planavimų, prekybinių mugių. Kiek save prisimena, jai visada buvo įdomus natūralus grožis, estetika, pačios gamtos teikiamos priemonės. Būtent ji viena pirmųjų šeimoje pradėjo naudoti natūralias grožio priemones, o šį pašaukimą puoselėjo studijuodama kosmetologiją ir dirbdama grožio terapeute. Prieš prasidedant „Levandų ūkiui”, keletą metų ji praleido ir saulėtajame Kipre, kur dirbo klientų aptarnavimo srityje. Dabar ūkyje ji puikiai pritaiko šiose srityse sukauptą patirtį - bendrauja, konsultuoja apie levandas ir ūkio produkciją, rūpinasi lankytojais ir kuria gerą atmosferą.

Svetlana

Magiškų receptų kūrėja

Svetlana daugiau nei 15 metų praleido užsienyje ir sukaupė daug patirties floristikos, dekoravimo bei naminių grožio priemonių gamyboje, o kartą apsilankiusi “Levandų ūkyje”, ji taip susižavėjo jo atmosfera, kad pati paklausė, ar ūkiui nereikėtų papildomų rankų. O jų kaip tik reikėjo! Nuo pat pirmų dienų Svetlanos galvoje neišsiteko idėjos, kokią gausybę įdomių produktų dar būtų galima pagaminti iš levandų. Dabar ji džiaugiasi pakliuvusi į tokią šiltą “Levandų ūkio” šeimą ir kartu su Otilija leidžią laiką kūrybinėje laboratorijoje - eksperimentuoja, kuria, pasineria į pačias įdomiausias diskusijas.

X