Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Komanda

Otilija / Šiuolaikinė žolininkė

Otiliją galima pavadinti tikra moderniaja žiniuone. Gyvenime ji buvo ir ekonomistė, ir bankininkė, ir agronomė, o dėl itin aktyvaus būdo ir komunikabilumo ją nuolat supo pulkas draugų bei bendraminčių. Tačiau šalia to visada kaupė toli gražu ne kiekvienam žinomas paslaptis apie Lietuvoje augančių augalų vaistines savybes. Nors žolininkės titulo kuklinasi, būtent dėl žolelių gydomųjų galių išmanymo į ją kreipiasi žmonės. Būna, kad į „Levandų ūkį” užsukęs svečias ne levandomis pasigrožėti lekia, bet aiškiai ir užtikrintai ištaria – „Ieškau Otilijos, noriu pasikonsultuoti dėl tam tikro augalo savybių”. Pakalbinkite Otiliją ir jūs!

Giedrė / Ūkio vadovė

Ūkio idėjos autorė, ūkio siela ir mama – besišypsanti, visada rūpestinga ir entuziastinga Giedrė. Tai jos akyse nušvito reginys, kuriuo šiandien gėrisi gausybė svečių iš Lietuvos ir ne tik – purpurinis levandų sodinukų laukas Lietuvos šiaurėje! Šiandien jos rankos prisiliečia prie kiekvienos ūkyje vykstančios veiklos – edukacinės programos, klientų konsultavimo, administravimo, idėjų generavimo, produktų tobulinimo. „Man labai gera matyti, kad ūkyje apsilankę žmonės namo parsiveža ne tik raminantį levandų kvapą, bet ir dar ilgai lydinčią svajingą nuotaiką“.

Svetlana / Magiškų receptų kūrėja

Svetlana daugiau nei 15 metų praleido užsienyje ir sukaupė daug patirties floristikos, dekoravimo bei naminių grožio priemonių gamyboje, o kartą apsilankiusi “Levandų ūkyje”, ji taip susižavėjo jo atmosfera, kad pati paklausė, ar ūkiui nereikėtų papildomų rankų. O jų kaip tik reikėjo! Nuo pat pirmų dienų Svetlanos galvoje neišsiteko idėjos, kokią gausybę įdomių produktų dar būtų galima pagaminti iš levandų. Dabar ji džiaugiasi pakliuvusi į tokią šiltą “Levandų ūkio” šeimą ir kartu su Otilija leidžią laiką kūrybinėje laboratorijoje - eksperimentuoja, kuria, pasineria į pačias įdomiausias diskusijas.

X