Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Perkant 3 ir daugiau vnt. to paties produkto - 1 gausite dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Garsiausiose salėse koncertuojantis styginių kvartetas „Mettis“ pirmą kartą skambėjo violetinių žiedų jūroje

Mettis Levandu ukyje

Šeštadienio vakarą gražiausi Vienos klasikų kūriniai skambėjo netradicinėje aplinkoje. Prestižinėse salėse koncertuojantis ir vienu ryškiausių Lietuvos kamerinės muzikos kolektyvų tituluojamas styginių kvartetas Mettis“ savo muzika dalinosi purpuriniuose levandų laukuose. 

Kaip pradėdamas programą sakė kolektyvo narys Tomas Petrikistai puiki, kvepianti, net stebuklinga erdvė tiek būti, tiek koncertuoti. Biržai mums jau pažįstamas miestas, esame koncertavę Biržų pilyje, o dabar atradome dar vieną neeilinę vietąšį jaukų levandų ūkį. Grojame tokioje vietoje pirmą kartą“,sakė T. Petrikis.

Anot ūkio šeimininkės Giedrės Rybalko, ūkis pradeda jau aštuntąjį sezoną ir ieško vis įdomesnių formatų. Norime lankytojams suteikti visapusišką patirtį mūsų ūkyje, tad šiemet pirmąjį kartą rengiame vasaros festivalį su gyvos muzikos koncertais bei šeimos dienomis. Esu dėkinga Mettis“ kolektyvui už nuostabų pasirodymą, kuris tiesiog pakylėjo dvasią“,susižavėjimo neslėpė ūkiui vadovaujanti G. Rybalko.

Vasaros festivalio programoje taip pat laukia išskirtinio vokalo savininkės, džiazo virtuozės Nedos Malūnavičiūtės koncertas, o liepos 29-ąją vasaros festivalio renginių seriją įspūdingai uždarys tarptautinis džiazo projektas „Kęstutis Vaiginis ir Joonas Haavisto (Suomija) duo“.

Susirinkusieji gėrėsis melodingu džiazo skambesiu ir aukščiausios prabos atlikėjų improvizacijos įgūdžiais. „Labai džiaugiuosi, kad ūkio lankytojai turės galimybę išgirsti aukščiausio muzikinio meistriškumo atlikėjus. Galima drąsiai teigti, kad tai – brandi muzika“, – dalinosi G. Rybalko.

Levandos jau sužydėjo, tad norintiems pasigėrėti mėlynų ir violetinių žiedų jūra, ūkio šeimininkė rekomenduoja nepraleisti šios progos. Žydėjimas įprastai trunka nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio vidurio. Lankytojų mes laukiame kiekvieną dieną, o penktadieniais-sekmadieniai dirbame net ilgiauiki devintos valandos vakaro“,pasakojo levandas jau daug metų auginanti G. Rybalko.

„Levandų ūkį“ rasite Biržų rajone, Mockūnų kaime, adresu Dvaro g. 10A, LT-41323.

Ūkio darbo laikas visą vasaros sezoną: I -IV: 10:00 – 18:00 val. V-VII: 10:00 – 21:00 val. 

Apsilankymo kaina – 4 Eur. Penktadieniais – sekmadieniais nuo 18:00 iki 21:00 – 6 Eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X