Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Kaip palengvinti migreninius galvos skausmus?

galvos-skausmas

Skaičiuojama, kad migrena ir jos sukeliamas galvos skausmas bei kiti nemalonūs reiškiniai lydi kas septintą žemės gyventoją. Ir nors gyvenantys su šia būkle gerai žino apie migrenos fazes ir tipinius dirgiklius, tikslios migrenos priežastys iki šiol nėra nustatytos. Ieškant būdų palengvinti migrenos skausmus, be medikamentų dažnai minimos ir natūralios, gamtos dovanojamos priemonės. 

Natūralios priemonės migrenos skausmams palengvinti

Migrena dažnai yra susijusi su padidėjusiu įtampos lygiu ir stresu. Tiek patys sergantieji, tiek migreną tiriantys mokslininkai viena pagrindinių natūralių priemonių, padedančių migrenos atveju, įvardina būtent levandas. Pagrindinė to priežastis – levandų savybė raminti ir sumažinti stresą.

Levandų eterinis aliejus gali palengvinti šiuos nemalonius jausmus ir lengviau rasti nusiraminimą – jį verta ne tik garinti namuose, bet ir turėti su savimi darbo dienos eigoje. 

Rankinuke ar darbo stalčiuje vietą lengvai ras mažytis eterinio aliejaus arba netgi botaninių aliejinių kvepalų „OTI” buteliukas. Visiškai natūralus, gamtos prisodrintas kvapas padės nuraminti nervinę sistemą. Tepkite juo riešus, smilkinius ar kaklą. Pajuskite jums reikalingą kiekį, prisijaukinkite aromaterapiją pamažu.

Ramesnio miego svarba sergant migrena

Kad miegas yra svarbu, žinome visi, tačiau kai kalbame apie migreną, gera miego kokybė tampa kaip niekad reikšminga. Mat miego trūkumas ar prasta miego kokybė gali padidinti migrenos atsiradimo riziką. 

Norėdami jaukiau ir giliau užmigti, vakaro pusėje išgerkite puodelį levandų lapelių arbatos. Švelnaus skonio bei aromato arbata padės atsipalaiduoti ir palydės saldžiam miegui. 

Jei prieš miegą vengiate skysčių, galite tiesiog pauostyti levandų eterinio aliejaus. Jis gali pasitarnauti ne vien nuraminant, bet ir išties gerinant savijautą, jei kenčiate nuo migreninio galvos skausmo. Mat yra manoma, jog levandų kvapas padeda sumažinti skausmo pojūtį. Kai kurie tyrimai rodo, kad levandų eterinis aliejus gali turėti analgetikų savybių ir sumažinti skausmo intensyvumą.

Atraskite jums tinkamą strategiją

Žinoma, prieš naudojant levandų priemones svarbu pasitarti su gydytoju, kad išvengtumėte nepageidaujamų poveikių. Kiekviena migrena yra unikali, tad ir kiekviena jos valdymo strategija bus kitokia. Linkime jums atrasti jums tinkamas priemones ir būdus migrenai valdyti. Džiaugsimės, jei natūralus levandų kvapas bus dalimi jūsų geresnės savijautos. 

Atsakymų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X