Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

„Levandų ūkio” vasaros festivalį iškilmingai uždarė tarptautinis džiazo projektas – Kęstutis Vaiginis ir Joonas Haavisto duo

Kestutis Vaiginis Joonas Haavisto Levandu ukio festivalis

Liepos 29 dieną „Levandų ūkyje” vyko fantastiškas vasaros festivalio uždarymo koncertas.  Savo programą atliko tarptautinis džazo virtuozų projektas – vienas talentingiausių Lietuvos saksofonininkų Kęstutis Vaiginis ir klavišinių meistras Joonas Haavisto (Suomija). 

Tai labai stiprus ir brandus muzikinis duetas, gyvuojantis daugiau nei dešimt metų – kartu šie muzikantai dalyvauja daugelyje projektų, atsiskleidžia tiek grodami solo, tiek su kvartetais ar orkestrais. Dueto draugystė tikrai stipri – mat J. Haavisto iš Suomijos į Lietuvą atskrido išskirtinai šiam pasirodymui!

Auksinio saulėlydžio ir purpurinių levandų fone klausėmės gražiausių improvizacijų bei džiazo standartų. Tariame AČIŪ muzikantams už sukurtą nuostabią atmosferą ir padovanotus neužmirštamus įspūdžius. Džiazo muzika gyvai, o dar ir tokioje neeilinėje apinkoje – buvo įspūdinga. 

Vasaros festivalio formatą šiemet „pasimatavome” pirmą kartą – programoje buvo 4 muzikiniai koncertai ir 3 šeimų dienos su vaidinimais vaikams. Tikimės, festivalis taps tradicija. Ačiū kiekvienam apsilankiusiam ir palaikančiam šią jaukaus, subtilaus festivalio idėja!

Nuotraukų autorius - Gediminas Gražys photography

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X