Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų ​

Nemokamas pristatymas nuo 60€ | Pirk 3+1 gausi dovanų

Bardų vakaras „Levandų ūkyje“ – romantiška muzika levandų lauke

Photo-25

Šviečianti saulė, jūra žiedų ir bene 200 susirinkusių žmonių – taip šį penktadienį atrodė mūsų ūkis. Visi čia susirinko pasiklausyti romantiškos bardų muzikos. Pievoje koncertavo „DP studijos” atlikėjai Leonidas Čiudaras, Eduardas Juknevičius, Rima Viederienė, Jūratė Garnelienė ir Linas Garnelis, kurie atliko savos kūrybos, lietuvių bardų bei populiariąsias lietuvių autorių dainas.

Kaip pasakojo vienas iš grupės lyderių, Leonidas Čiudaras: „Bardų kolektyvas susibūrė dar prieš ketverius metus, o jų kūrybą jau spėjo pamėgti būrys ištikimų klausytojų. Grupė kartu koncertuoja visoje Lietuvoje ir šįkart Levandų ūkio svečiams pristatė dar niekur negirdėtą, išskirtinę ir jaukią programą su naujais ir jau pamėgtais kūriniais“.

Koncerto metu susirinkusieji galėjo mėgautis ne tik išskirtine muzika, bet ir įspūdinga aplinka. Levandų žiedai ir beveik 8000 jų krūmų jau pilnai sužydėję ir stebina savo aromatu ir nepakartojamu reginiu. Prieš koncertą visi norintys gali aplankyti levandų laukus, pasivaikščioti po teritoriją, aplankyti vietoje esančią kavinę, kurioje galima paragauti vietoje surinktų žiedlapių arbatos, gaminamų levandų ledų, kepto pyrago ar ruošto levandų limonado.

Beje, tai ne vienintelis renginys, kurį sezono metu planuoja „Levandų ūkis. Ūkio lankytojų laukia koncertų ciklas ir o smagioms pramogoms ūkio šeimininkai kvies iki pat rudens, kol žydi ir džiugina mėlynos levandos. Kviečiame sekti naujienas ir apsilankyti.

Renginio akimirkos: Gediminas Gražys photography – www.gediminasgrazys.lt
Bilietai į sekančius renginius: https://www.levanduukis.lt/gyvos-muzikos-vakaras-su-danu-goda-ir-deivydu-07-29/

Renginiai vyksta pievoje, tad kviečiame rezervuoti staliuką arba atsinešti savo pledą ar kėdę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X